واکنش تبریزی به شایعه اختلاف با ایسما

واکنش تبریزی به شایعه اختلاف با ایسمابه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مرتضی تبریزی مهاجم تیم استقلال که در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان به عنوان یار تعویضی وارد زمین شد، پس از پایان این بازی در جمع خبرنگاران حاضر شد. 

تبریزی در ابتدا گفت: Ù…ا امروز یکی از سخت‌ترین Ø¨Ø§Ø²ÛŒâ€ŒÙ‡Ø§ÛŒÙ…ان را انجام دادیم. البته Ù†ØªÛŒØ¬Ù‡ یک بر صفر یا سه بر صفر مهم نیست بلکه سه امتیاز مهم بود که آن را گرفتیم و فرقی هم نمی‌کند که چه کسی گل بزند قبل از این اختلاف امتیاز ما با صدر جدول زیاد بود اما الان این فاصله کم شده است. 

او درخصوص اینکه به نظر می‌ اید رابطه حسنه‌ای با  Ø§ÛŒØ³Ù…ا Ù†Ø¯Ø§Ø±Ø¯ØŒ گفت: شاید ما در زمین عصبانی بشویم اما همه با هم رفیق و دوست هستیم همانطور که شاید بازیکنان پرسپولیس هم اینطور باشند. الان شما به من بگویید که ماشین‌سازی چرا از 5 باختی که بدست آورده دو بار به تراکتورسازی باخته است؟ من از شما خبرنگاران می‌پرسم که نظر شما چیست؟ 

در این لحظه  یکی از خبرنگاران گفت که شاید به دلیل اینکه مالک هر دو باشگاه یک نفر است که تبریزی پاسخ داد: به نظر من اتفاق خاصی نیفتاده است! در ایران کسی از این کارها نمی‌کند! 

تبریزی در آخر گفت: در یک صحنه شاید Ø§ÛŒØ³Ù…ا Ù…ی‌توانست اجازه بدهد که من به تو برسم چون من در آفساید نبودم اما با او مشکلی ندارم و اینطور که شما می‌گویید نیست. 

254 43

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *