ورود رئیس پلیس پایتخت به موضوع توقیف خودرو فرهاد مجیدی

ورود رئیس پلیس پایتخت به موضوع توقیف خودرو فرهاد مجیدی


به گزارش خبرآنلاین، فرهاد مجیدی ستاره سابق استقلال و مربی فعلی این باشگاه، شب گذشته با ماموران ناجا دچار مشکلاتی به دلیل سرعت بالای خودروی سوپرلوکسش شد.

فرهاد مجیدی از مشاجرات خود و پلیس فیلم تهیه کرد که این ویدئو حواشی بسیاری داشت و در نهایت پای سردار رحیمی را به این پرونده باز کرد!

فرهاد مجیدی لحظاتی پیش در صفحۀ اینستاگرام رسمی‌اش با قرار دادن تصویری از سردار رحیمی ضمن تشکر از او، اعلام داشت که با مساعدت این سردار شناخته شده ناجا، مشکلش حل شده است.

پیش از این سرهنگ جهانی معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور کشور در توضیحاتی به خبرآنلاین گفت: «خودروی توقیف شده بر اساس سرعت‌سنج پلیس ۱۳۰ کیلومتر سرعت داشته درحالی که سرعت مجاز در بزرگراه مدرس ۸۰ کیلومتر است. افسر مربوطه از راننده خودرو درخواست مدارک خودرو را دارد که متاسفانه راننده مدارکی ارائه نمی کند. این سرعت غیر مجاز و نداشتن مدارک برای توقیف خودرو کافی است و در حقیقت افسر مربوطه مر قانون را اجرا کرده است.»

حال سوال این است که وقتی عنوان می شود همه در برابر قانون برابر هستند، آیا به تخلفات این فوتبالیست سابق، رسیدگی شده یا صرفا با یک دستور خودرو او رها شده است؟ این سوالی است که پلیس باید به آن پاسخ دهد.

4747

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *