وزیر ورزش به استان کرمان سفر می کند

وزیر ورزش به استان کرمان سفر می کندبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان کرمان، Ù…حمدتقی امیری خراسانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، به برنامه سفر یک روزه ی مقام عالی وزارت ورزش و جوانان به شهرستان های کرمان و رفسنجان اشاره کرد و گفت: مراسم استقبال از وزیر ورزش و جوانان ساعت Û¹:Û³Û° دقیقه تا Û±Û° در فرودگاه کرمان برگزار می‌شود.
وی افزود: سلطانی فر پس از ورود به فرودگاه کرمان به منظور افتتاح و بازدید از چند طرح به سمت شهرستان رفسنجان حرکت می کند. امیری خراسانی تصریح کرد: وی در بدو ورود زمین چمن تختی، سالن ۹دی و استخر بخش خصوصی شهرستان رفسنجان را  Ø§ÙØªØªØ§Ø­ می کند.وی یادآور شد: بازدید از مجموعه فرهنگی ورزشی آگاه از بخش خصوصی  Ø§Ø² دیگر برنامه های سفر وزیر به این شهرستان است.

امیری خراسانی گفت: سپس سلطانی فر برای افتتاح و حضور در چند برنامه راهی کرمان می شود.وی، افتتاح زورخانه بین المللی و پیست دوچرخه سواری کرمان، دیدار با نماینده ولی فقیه در محل دفتر امام جمعه، حضور در ستاد ساماندهی جوانان در محل استانداری و نشست کنگره شهدا(کمیته ورزش و جوانان) در دفتر استاندار را از برنامه های سفر سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان به کرمان برشمرد.امیری خراسانی افزود: وزیر ورزش و جوانان ساعت ۲۱، کرمان را به مقصد تهران ترک می کند.

46

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *