ویلای ۱۵۰ میلیارد تومانی در کدام منطقه تهران است؟

ویلای ۱۵۰ میلیارد تومانی در کدام منطقه تهران است؟


لواسان بهشت پولداران

به گزارش خبرآنلاین، حضور چهره‌های شاخص ورزشی، فرهنگی و هنری و سیاسی در این منطقه طی سال‌های اخیر سبب شده است این منطقه در کانون توجه کارشناسان قرار گیرد.

 Ù†Ú¯Ø§Ù‡ÛŒ به قیمت ملک در لواسان نشان می دهد این منطقه به رغم افزایش شدید قیمت با اقبال ویژه سرمایه گذاران همچنان روبروست. Ø§Ø®ÛŒØ±Ø§ اگهی ویلایی در این مطنقه منتشر شده است که از منظر قیمتی تفاوت ویژه ای با دیگر فایل‌های فروش دارد.

این ویلای سوپر لاکچری در لواسانات ۲۵۰۰متر مساحت دارد و با ۵خواب در سال ساخت Û±Û³Û¹Û¶ ساخته شده است.  Ù¾Ø§Ø±Ú©ÛŒÙ†Ú¯ØŒ انباری، بالکن، سونا و استخر، سالن ورزشی امکاات خاص این ویلا عنوان شده است. . قیمت اعلامی مالک Û±ÛµÛ° میلیارد تومان است. نکته اینجاست که به رغم افزایش شدید قیمت ها، هنوز مشتریان پرو پاقرصی برای ویلاهای چند ده میلیاردی و چند صد میلیاردی لواسان وجود دارد و خرید و فروش در این منطقه راکد نیست.

بر این اساس قیمت های اعلامی برای هزار متر بنای سوپر لوکس وبرند منطقه، ۴خواب ( ۲خواب مستر)، ویو ابدی، ۱۰هزار متر زمین، دارای استخر سرباز با جکوزی و سونا داخل واحد، سند تک برگ ۶۰ میلیارد تومان است.

برخی دیگر از اگهی های فروش نیز به این شرح بود.

۸۳۰متر بنای تریبلکس، ‌ساخته شده در سال ۹۷، دارای Û´ خواب، همراه با استخر سونا، جکوزی، سالن ورزشی و باشگاه بدنسازی طراحی شده زیر نظر فدراسیون بدنسازی کشور، واقع در کوچه فرعی معروف به کوچه خارجی ها، ترکیب معماری مدرن و high tech، محوطه سازی به سبک باغ سازی ژاپنی، روف گاردن و … به قیمت ۲۵میلیارد تومان.  

۷۰۰متر بنای لوکس با ۵خواب ( ۴مستر)، دارای استخر، سونا، جکوزی سر پوشیده در منفی یک با نورگیر مستقیم، سالن GYM (ورزش) در منفی یک، ٢‌ واحد پارکینگ مسقف  Û³ واحد پارکینگ داخل حیاط به قیمت ۲۵میلیارد تومان.  

ویلای سوپر لوکس در بهترین نقطه لواسان، با متریال روز اروپا فوق العاده خاص، دارای Û±Û´Û°Û° متر بنا تربلکس ۳خواب مستر Û¶Û° متری و یک خواب Û²Û°Û° متری رویایی مشرف به کل منطقه Û³ÛµÛ° متر سالن اکوستیک با تعریفات خاص، استخر جکوزی دارای تراس Û²Û°Û° متری با دید Û³Û¶Û° درجه دارای سیستم امنیتی وضد سرقت به روز سرمایش گرایش چیلر فول فول فول فرنیش خاص و … . قیمت ۶۵میلیارد تومان.  

۱۸۰۰متر زمین، ۷۰۰متر بنا تریبلکس دارای Û· خواب. Û±Û² ساله و بازسازی شده با سند شخصی، دارای استخر و سونا. قیمت ۳۶میلیارد تومان.  

 Ù…شروح خبر Ø¯Ø± خصوص لاکچری ترین منطقه ایران را اینجا ببینید. 

Û²Û²Û³Û²Û²Û³

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *