یاسوج امسال با چهره متفاوتی به استقبال مسافران می رود/ شروع زیباسازی شهر برای نوروز

یاسوج امسال با چهره متفاوتی به استقبال مسافران می رود/ شروع زیباسازی شهر برای نوروزبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج،  ÙØ±Ø´Ø§Ø¯ صادقی با بیان اینکه این عملیات تا قبل از تعطیلات عید نوروز ادامه خواهد داشت، ابراز کرد: هم اکنون کار نصب 200 نیمکت و سطل زباله در پارک ها، بلوارها و دو پارک محله ای شهر آغاز شده است.

صادقی افزود: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری یاسوج در راستای وظایف خود کار گلگاری، رنگ آمیزی و نصب گلدان ها را نیز آغاز کرده است تا نوروز امسال شهر با وضعیت مطلوب تری میزبان مسافران باشد.

وی با بیان اینکه ترمیم چمن، گلکاری و طراحی و نصب المان های نوروزی در شهر یاسوج شروع شده است، خاطرنشان کرد: هم اکنون در پارک های ولایت و غدیر در حال اجراست و پس از آن چمن سایر پارک ها و بلوارها ترمیم و احیا خواهد شد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز بیان داشت: رنگ آمیزی بلوارها و سازه های فلزی درون شهر نیز هم اکنون شروع شده است.

فرشاد صادقی گفت: نصب گلدان های جدید و بازسازی گلدان های قدیمی نیز در حال انجام است و دو گلدان با طراحی مشک و ملار که نشان از زندگی عشایری منطقه دارد نیز نصب شده است.

صادقی یادآور شد: طی سال گذشته قریب به ÛµÛ°Û° سطل زباله و Û³Û°Û° نیمکت در سطح پارک های شهر یاسوج نصب شد. 

وی با بیان اینکه بخشی از این موارد توسط افراد بی توجه تخریب و تعدادی نیز به سرقت رفته است، اظهار کرد: سطل زباله ها و نیمکت ها جز اموال عمومی محسوب می شوند و حفظ این زیر ساخت ها مورد تاکید بوده و ضروری است. 

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری یاسوج خاطرنشان کرد: متاسفانه سطل های زباله، نیمکت پارک ها، امکانات سرویس های بهداشتی و شیرهای آب توسط برخی از افراد تخریب می شوند. 

صادقی بیان کرد: توجه بیش از پیش شهروندان برای صیانت و حفظ اموال عمومی مورد تاکید است و از شهروندان خواهشمندیم اجازه تخریب اموال عمومی به دست سودجویان را ندهند.

46

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *