یونسی: تلاش دشمن برای تفرقه میان اقوام در ایران ناموفق بوده است

یونسی: تلاش دشمن برای تفرقه میان اقوام در ایران ناموفق بوده استحجت الاسلام علی یونسی روز شنبه در نشست شورای اداری و فرهیختگان عسلویه افزود: عشق به ایران و اسلام با محوریت اهل بیت به عنوان ۲ رکن اساسی امنیت و سلامت ما را تامین کرده است و نباید اجازه دهیم خناسان این سرمایه را از ما بگیرند. این مردم اعم از شیعه و سنی همواره عشق و علاقه وافری به ایران، اسلام و اهل بیت دارند و تلاش های زیادی برای حفظ و حراست از ایران و خلیج فارس داشتند.

یونسی گفت: امروز درمنطقه پرآشوب خاورمیانه ایران درامنیت کامل به سر می برد واگرامنیت نباشد خدا پرستیده نمی شود و زندگی و اخلاق هم وجود ندارند. رژیم صهیونیستی و آمریکا درتلاش هستند این امنیت را از ما بگیرند اما موفق نخواهند شد. Ù‡Ø¯Ù از حمله به مسجد نیوزلند شیعه و سنی نبود بلکه مسلمانان بودند.

یونسی افزود: جمهوری اسلامی تاکنون به دلیل عشق و علاقه ملت به ایران و ایرانی بودن در دفع کید دشمنان موفق بوده است. Ø®Ù„یج فارس متعلق به یک قوم نیست بلکه خلیج فارس یعنی ایران و متعلق به همه ایرانیان است واگر امنیت این کشور به هم بخورد همه آسیب می بینند. ÙØ§Ø±Ø³ به معنی یک قوم نیست بلکه به معنی همه اقوام و ایرانیان است و این کشور متعلق به همه است.

وی برضرورت توجه دولت به برطرف کردن مشکل بیکاری در عسلویه با توجه به وجود همه ظرفیت ها و تاکید کرد و گفت: باید مشکلات اشتغال مردم عسلویه با توجه به امکانات و ظرفیت های موجود در این منطقه با همت مسئولان پیگیری و برطرف شود.

یونسی برضرورت حل مشکل اشتغال و آلایندگی عسلویه و آباد کردن سواحل خلیج فارس تاکید کرد. Ø¹Ø³Ù„ویه امروز به کارگاه ایران تبدیل شده است پس باید مشکلات مردم در بخش اشتغال و آلایندگی حل شود.

دستیارویژه رئیس جمهوری درامور اقوام واقلیت های دینی و مذهبی از مردم و نمایندگان بخش های مختلف عسلویه بابت منطق سلیم در پیگیری مشکلات تشکر کرد گفت: اجازه ندهید افراطی گری به این منطقه راه پیدا کند. Ø¯Ø±Ø³Ø§Ø­Ù„ خلیج فارس کمبود آب نشانه ضعف ماست باید این مشکل حل شود.
Û²Û±Û´Û²Û±Û´

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *