یک متر آپارتمان ۷۵ میلیون تومان

یک متر آپارتمان ۷۵ میلیون تومان


 Ø¨Ù‡ گزارش خبرآنلاین، امروز فروش بیش از هفتاد واحد مسکونی با متراژ بالاتر از Û³Û°Û° متر در راهنمای همشهری،(نیازمندی‌های صبح تهران) Ø¢Ú¯Ù‡ÛŒ شده است.

 Ø§ÛŒÙ† واحدهای مسکونی که غالبا در گرانترین مناطق تهران واقع شده اند، موقعیتی بسیار بیشتر از یک آپارتمان را دارا هستند. مشاعات بی نظیر، چشم انداز ابدی، تعداد بالای پارکینگ های سندی، اتاق خواب‌های متعدد، سقف‌های بلند، دیزاین داخلی متفاوت، بالکن های بزرگ این واحدهای مسکونی هر به واحدهای سوپر لوکس و رویایی بدل کرده است.

 Ø¨Ø±Ø±Ø³ÛŒ فایل های ارائه شده برای فروش نشان می‌دهد پایین ترین قیمت برای هر متر مربع از این واحدهای مسکونی در حدود Û²Û° میلیون تومان و حداکثر در حدود Û¸Û° میلیون تومان است. این واحدها اکثرا با تجهیزات کامل و به صورت مبله فروخته می شوند.

 Ù‚یمت هر متر مربع از این واحدها در حالی بین Û²Û° تا Û¸Û° میلیون تومان است که متوسط قیمت خانه در تهران به Û¹ میلیون تومان بنا بر اعلام بانک مرکزی و وزارت راه و شهرسازی رسیده است.

یکی از مشاوران املاک در خیابان فرشته در خصوص وضعیت معاملات املاک بسیار گران قیمت گفت: این واحدها همواره مشتریان بسیار خاص دارند. مشتریانی که بتوانند برای خرید یک واحد مسکونی چند ده میلیارد تومان هزینه کنند همواره کم هستند از این رو این دسته از معاملات رونق چندانی ندارد.

آپارتمان های لاکچری قیمت هایی تا 75 میلوین در هر متر مربع دارند

 ÙˆÛŒ گفت: بسیاری از تاجران، شرکت داران، ایرانیان دو تابعیتی که در آن سوی مرزها شغل و تجارت خاصی دارند و … مشتریان این دسته از آپارتمان ها هستند که تعدادشان در سال های اخیر افزایش یافته و همان طور که می‌گویید در یک روز بیش از هفتاد واحد فایل می شود.

 ÙˆÛŒ ادامه داد: این دسته از املاک همواره شاخص هستند و به دلیل شرایط ویژه آن کار کردن بر روی این فایل ها برای بسیاری از فعالان بازار ملک موقعیت ویژه ای است چرا که پورسانت یک معامله از این دست معاملات میلیاردی است.

 Ø¬Ø³ØªØ¬ÙˆÛŒÛŒ در فهرست آگهی های املاک لوکس نشان می دهد واحدی Û¶ÛµÛ° متری در خیابان فرشته با Û·Û° متر تراس و مبله شده، سقف هفت متری و هشت هزار متر مشاعات متری ÛµÛµ میلیون تومان قیمت خورده است. در عین حال واحدی مسکونی در همین خیابان، در ساختمانی نوساز و Û±Û± طبقه، دو واحدی به متراژی در همین حدود با شش اتاق خواب، سقف هفت متری، دید چهار جهت، روف گاردن و مشاعات و سالن بولینگ و … متری Û·Ûµ میلیون تومان قیمت دارد. این واحد آپارتمانی قیمتی برابر با Û´Û¸ میلیارد و Û·ÛµÛ° میلیون تومان دارد.

در خیابان سعادت آباد نیز واحدی ۳۳۰ متری چهار خوابه با دو پارکینگ و مشاعات خاص متری ۳۰ میلیون تومان آگهی شده است که در قیاس با دیگر واحدهای لوکس بسیار اندک است. واحد دیگری با متراژ ۸۸۰ متر در ولنجک آگهی شده است که چهار پارکینگ سندی و سوییت های مجزا به همراه ۵ اتاق خواب دارد و ۳۰ میلیون تومان به ازای هر متر مربع قیمت دارد. به این ترتیب این ملک ۲۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان قیمت دارد.

 Ù…تریال خاص، ویوی ابدی، مشاعات و سالن های اجتماعات، چندین پارکینگ، اتاق خواب‌های متعدد، سونا و جکوزی داخل آپارتمان، آسانسورهای اختصاصی و … از جمله ویژگی‌هایی است که مشاوران برای توضیح شرایط املاکی از این دست بدان استناد می‌کنند.

Û²Û²Û³Û²Û²Û³

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *