گزارشی از آخرین وضعیت رها ؛دختر ۱۱ ساله ایلامی

گزارشی از آخرین وضعیت رها ؛دختر ۱۱ ساله ایلامیبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از ایلام، امروز مسئولان بهزیستی شهرستان چرداول روز پرکاری را پشت سر گذاشتند. فاطمه محمدی،رییس این نهاد که هم اینک از محل زندگی دختر ۱۱ ساله و شوهرش برگشته است در گفت و گویی اختصاصی با ما به بیان جزییاتی از این موضوع پرداخت.

  Ø±ÛŒÛŒØ³ بهزیستی با بیان اینکه هم اینک این دختر در بهزیستی و کنار آنها قرار دارد از گفت وگوی مفصل با داماد و خانواده وی خبر داد.

وی ادامه داد: داماد ذکر شده و Û´Û´ ساله از این کار پشیمان است و تنها دلیل انجام ازدواج را ،سنت منطقه می داند. وی هرگونه رد وبدل کردن پولی را جهت معامله و ازدواج رد می کند  .

وی اضافه کرد: به نظر می رسد تاکنون دلیل محکمی برای این معامله وجود ندارد و اثبات آن به دادگاه و تحقیقات گسترده تر نیاز است.چیزی که محرز است این است که ما نتوانستیم به صحت و سقم معامله اطمینان حاصل نماییم.

رییس بهزیستی شهرستان چرداول بیان کرد: بنابر اطلاعاتی که من دارم ، پدر دختر هم اینک در بازداشت است و داماد نیز به دادستانی برای پس فردا سه شنبه احضار شده است تا بازجویی انجام گیرد.

وی اظهار داشت:اینکودک، جهت بازپروری روحی به بهزیستی ایلام منتقل می شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد:با توجه به اینکه خیرین  جهت کمک اعلام امادگی کرده اند ، Ù‡Ù†ÙˆØ² نیازی به هیچگونه کمکی تا مشخص شدن وضعیت نهایی کودک نیست و چنانچه بدهی در کار باشد موسسه خیریه مهر مبین با توجه به اعلام آمادگی و همکاری های پیشین آن را انجام خواهد داد. از پیگیری مردم به خصوص هم استانی های گرامی سپاسگزارم.

Û´Û¶

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *