گزارشی از وضعیت حسین محب‌اهری در بیمارستان

گزارشی از وضعیت حسین محب‌اهری در بیمارستانمحب‌اهری مدتی قبل به دلیل ادامه مشکلات ناشی از بیماری سرطان در بیمارستان بستری شد و پس از چند روز مرخص شد، اما دو سه روز قبل پس از حضور در یک پروژه فیلمبرداری باز هم راهی بیمارستان شد.

مقصودلو ـ همسر Ø§ÛŒÙ† بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون بیان کرد: حسین محب‌اهری در بخش Ø¢ÛŒâ€ŒØ³ÛŒâ€ŒÛŒÙˆ بیمارستان لاله بستری است و با توجه به افت فشاری هم که دارد فعلا در همین بخش هست تا به شرایط باثباتی برسد.

او با اشاره به اینکه محب‌اهری هم در ملاقات و هم در تغذیه محدودیت‌هایی دارد، ادامه داد: بعد از اینکه چند روز قبل از بیمارستان مرخص شد، سر دو فیلمبرداری پشت هم رفت ولی Ø¨Ø¯Ù†Ø´ مقاومت بالایی نداشت و تشنج کرد که منجر به بستری شدن دوباره در بیمارستان شد، اما حال فعلی ایشان نسبت به دو روز گذشته بهتر شده‌ Ùˆ پزشکان می‌گویند اگر در اینجا بماند Ø­Ø§Ù„Ø´ ثبات بیشتری پیدا می‌کند.

وی درباره هزینه‌های Ø¯Ø±Ù…ان نیز گفت: قرار است وزارت بهداشت در این باره تعاملی با ما داشته باشد چون هزینه آی‌سی‌یو در Ø¨ÛŒÙ…ارستان Ø¨Ø³ÛŒØ§Ø± بالاست و برای هر شب باید سه میلیون تومان پرداخت شود. ما هم هرچه داشتیم برای آن 20 روزی که در بیمارستان بودند، Ù¾Ø±Ø¯Ø§Ø®Øª کردیم و الان به دنبال Ø§ÛŒÙ† هستیم که بدانیم Ù‡Ù…کاری ÙˆØ²Ø§Ø±Øª بهداشت قطعی هست یا خیر Ú©Ù‡ اگر نیست فکری دیگر کنیم، چون بیمه تکمیلی ما هم سقفی Ø¯Ø§Ø±Ø¯ و Ø®ÛŒÙ„ÛŒ از آن استفاده کرده‌ایم و اگر وزارت بهداشت کمک کند بخشی از مشکلات ما حل می‌شود.

حسین محب‌اهری از سال ÛµÛ³ به حرفه بازیگری وارد شده و بیش از Û±Û³Û° تئاتر و فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی داشته است. او که حدود Ù‡ÙØª Ø³Ø§Ù„ است دچار سرطان لنف دست شده مدتی قبل به دلیل بازگشت دوباره بیماری‌اش در بیمارستان بستری شده بود. 

60231

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *