۲۵۰ مقاله به نخستین همایش بین المللی فقه گردشگری ارسال شد

۲۵۰ مقاله به نخستین همایش بین المللی فقه گردشگری ارسال شدبه گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی همایش فقه گردشگری، حجت Ø§Ù„اسلام ÙˆØ§Ù„مسلمین مهدی بخت Ø¢ÙˆØ± Ù‚بل از ظهر چهارشنبه در همایش بین Ø§Ù„مللی ÙÙ‚Ù‡ گردشگری اظهار داشت: حضور دانشمندان، فضلا و صاحبان تحقیقات در حوزه مطالعات اسلامی در شهر فرهنگ و هنر را گرامی می‌داریم، شهری که انسان‌هایی فرهیخته و تأثیرگذار در فرهنگ ایران اسلامی و حتی عرصه‌های بین Ø§Ù„مللی Ø±Ø§ در خود پرورش داده است.

وی ادامه داد: در عرصه فقه اسلامی، حدیث، تفسیر و دیگر حوزه‌های اسلامی نیز این شهر توانسته فقیهان زیادی را تقدیم جامعه اسلامی کند که در راستای تحولات کشور و حتی جهان تأثیر Ú¯Ø°Ø§Ø± Ø¨ÙˆØ¯Ù‡â€ŒØ§Ù†Ø¯.

رئیس نمایندگی جامعه Ø§Ù„مصطفی Ø¯Ø± تبریز افزود: سرداران بزرگ آذربایجان چون ستارخان و باقرخان، شهدای محراب، شهدای دانشگاه تبریز و شهدای دفاع مقدس از دیگر افتخارآفرینان این عرصه بوده‌اند.

بخت Ø¢ÙˆØ± Ø¯Ø± خصوص موضوع این همایش گفت: فقه گردشگری یکی از موضوعات مهم فقه مضاف است که در تحولات اجتماعی کشورها و صحنه بین Ø§Ù„ملل Ø¬Ø²Ùˆ Ù…وارد تأثیرگذار در ارتباطات بین Ø§Ù„ملل Ø¨ÙˆØ¯Ù‡ و سبب نزدیکی و آشنایی ملل با یکدیگر شده و رونق اقتصادی و تحولات شگرف در حوزه اجتماعی را به دنبال دارد.

وی در خصوص تعداد مقالات دریافتی در این همایش گفت: ۲۵۰ مقاله از داخل و خارج کشور در این همایش دریافت شده و توسط داوران مورد بررسی قرار گرفته است.

Û´Û¶

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *