پانته‌آ بهرام همبازی هانیه توسلی در «هفت شهر عشق»

پانته‌آ بهرام همبازی هانیه توسلی در «هفت شهر عشق»به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پس از معرفی محمدرضا فروتن، هانیه توسلی و ابوالفضل پورعرب به عنوان بازیگران بخش نمایشی اُپرای Â«Ù‡ÙØª شهر عشق» که قرار است اوایل زمستان امسال در تالار وزارت کشور روی صحنه برود، پانته‌آ بهرام، اندیشه فولادوند، نسیم ادبی و محمد ساربان نیز به این اُپرا پیوستند.

روزبه نعمت‌اللهی، سالار عقیلی و روزبه بمانی پیش‌تر به عنوان خوانندگان Ø§ÛŒÙ† اُپرا معرفی شده بودند. اسفندیار قره‌باغی، ودود موذن، عباس عابدین‌زاده، هادی قضات و شاهین آرین نیز سولیست‌های «هفت شهر عشق» هستند.

اپرای «هفت شهر عشق» براساس منطق الطیر عطار طراحی و نگارش شده و در آن از اشعار مولانا و حافظ نیز وام گرفته شده است و داستان «برانگیخته» (قهرمان داستان)  برای رسیدن به سر منزل مقصود است.

با همکاری بنیاد رودکی، ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی Ø¨Ù‡ صورت زنده موسیقی این اُپرا را می‌نوازند. محمد عبدی‌زاده نویسندگی و کارگردانی این اثر را به تهیه‌کنندگی مرضیه مهدی‌زاده و علی آقایی‌نسب برعهده دارد.

«هفت شهر عشق» با گروه ÛµÛ° نفره حرکات فرم به سرپرستی نادر رجب‌پور و حدود Û²Û° بازیگر به جز بازیگران اصلی، دی Ø§Ù…سال در تالار وزارت کشور روی صحنه می‌رود.

Û²Û´Û±Û²Û´Û³

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *