پایان شایعه جدایی رحمتی و صیادمنش از استقلال

پایان شایعه جدایی رحمتی و صیادمنش از استقلال


امیر حسین فتحی Ø¯Ø± خصوص شایعاتی که پیرامون جدایی برخی از بازیکنان استقلال از جمله پیوستن اللهیار ØµÛŒØ§Ø¯Ù…نش Ø¨Ù‡ تیم های خارجی، مهدی  رحمتی به تراکتورسازی و … مطرح شده است گفت: متاسفانه در این زمینه اخلاقیات رعایت نشده است. تیم ما روی دور برد افتاده و تا چند بازی نتیجه گرفتیم برای ما حاشیه درست می شود. این گونه کارها اصلا اخلاقی نیست و مطرح کردن چنین مسائلی برای حاشیه سازی است.

وی افزود: در حالی که هیچ صحبتی در زمینه نقل و Ø§Ù†ØªÙ‚ال Ø¨Ø§Ø²ÛŒÚ©Ù† صورت نگرفته به یکباره می بینیم که خبرهایی مبنی بر حضور رحمتی در تراکتورسازی منتشر می شود.یا از طرفی می گویند ØµÛŒØ§Ø¯Ù…نش ÙØ±ÙˆØ®ØªÙ‡ شده است. اینها همه شایعاتی است که صحت ندارد.

فتحی تاکید کرد:ما نه هیچ لیست مازادی داریم و نه با بازیکنی مذاکره کرده ایم. ما همه بازیکنانمان را می خواهیم به آنها نیاز داریم.کسانی که دلشان برای استقلال می سوزد و موفقیت این باشگاه را می خواهند باید بدانند که مطرح کردن چین شایعاتی برای بر هم زدن تمرکز تیم استقلال است.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص شایعاتی که پیرامون جدایی Ø´ÙØ± Ø¯Ø± پایان فصل مطرح شده است گفت: Ø´ÙØ± Ø¨Ø§ تیم استقلال قرارداد دارد و یک سال از این قرارداد باقی مانده است. ما هم به این قرارداد احترام می گذاریم و هم سرمربی تیممان را قبول داریم.با هیچ احدی برای سرمربیگری مذاکره نکرده ایم و تا سوت پایان مسابقات زده نشود در مورد نقل و انتقالات اقدامی انجام نخواهیم داد.

وی در پایان گفت: تیم استقلال نیاز به آرامش دارد و از همه هواداران می خواهم که برای موفقیت تیم در بازی با Ø§Ù„هلال Ø¯Ø¹Ø§ کنند. امیدوارم در بازی های پیش رو که بسیار مهم هم هستند به نتیجه Ø¯Ù„خواه Ø¨Ø±Ø³ÛŒÙ… تا دل آنها شاد شود.

254 251

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *