پرسپولیس آماده هت‌تریک در قهرمانی

پرسپولیس آماده هت‌تریک در قهرمانیبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پیروزی در دربی تهران، صدرنشینی پرسپولیس را Ù‚طعی کرد و فاصله با رقیب سنتی را هم به Ûµ Ø§Ù…تیاز رساند. گرفتن Û´Û¸ Ø§Ù…تیاز از Û²Û³ Ø¨Ø§Ø²ÛŒØŒ کارنامه خوبی است که پرسپولیس در فصل بی پنجره تابستانی و با وجود مشکلات و مصدومیت‌های پرتعداد ثبت کرده است. آماری که تاریخ لیگ برتر، می‌گوید فقط تیم‌های قهرمان به آن دست پیدا کرده‌اند.

در تاریخ ۱۸ساله لیگ برتر، پیش از این فقط چهار تیم توانسته بودند تا این هفته، به Û´Û¸ Ø§Ù…تیاز برسند. سپاهان لیگ دوم در هفته بیست و سوم Û´Û¹ Ø§Ù…تیازی بود، سپاهان لیگ نهم Û´Û¸ Ø§Ù…تیاز داشت و پرسپولیس برانکو در دو فصل گذشته، با ÛµÛ³ Ùˆ ÛµÛ´ Ø§Ù…تیاز توانست قهرمانی‌اش را هم تا حدی قطعی کند. هر Û´ ØªÛŒÙ…ØŒ آخر فصل جام را بالای سر بردند و با این شرایط، به نظر می‌رسد پرسپولیسی‌ها به اندازه کافی، شبیه یک تیم قهرمان برای بالا بردن جام در سومین سال پیاپی هستند.

حتی پرسپولیس قطبی که لیگ هفتم قهرمان شد هم تا اینجای فصل، نتوانسته بود به این آمار برسد. پرسپولیس قطبی در هفته بیست و سوم Û´Û° Ø§Ù…تیاز داشت که با احتساب Û¶ امتیاز منفی، به Û´Û¶ Ø§Ù…تیاز می‌رسید. با این حال پرسپولیسی‌ها این فصل، توانسته‌اند خوب امتیاز بگیرند و جا پای بهترین قهرمان‌های تاریخ لیگ بگذارند. اگر همین مسیر و همین میانگین امتیازات تا آخر فصل ادامه پیدا کند، آن‌ها همچنان شانس اول برای گرفتن جشن دوباره قهرمانی خواهند بود.

256 43

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *