پشت صحنه‌ سریال‌های مشهور را ببینید/ از «امام علی (ع)» تا «مختارنامه»

پشت صحنه‌ سریال‌های مشهور را ببینید/ از «امام علی (ع)» تا «مختارنامه»به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در Ù…ستند «میر واقعه» Ù¾Ø´Øª صحنه سریال‌های فاخری همچون «امام علی(علیه السلام)»، «معصومیت از دست رفته»، «مسافر ری» و «مختارنامه»، به تصویر کشیده شده و مستندساز پای سخنان کارگردان نامدار و صاحب سبک این آثار داوود میرباقری می‌نشیند. در بخش‌های دیگری از این مستند اکبر عبدی، رضا رویگری و فرهاد اصلانی به تشریح فراز و فرودهای کار با داوود میرباقری از اخلاق فردی و کاری او سخن می‌گویند.

این مستند که به بهانه سالروز شهادت امام هادی(علیه السلام) از شبکه نسیم پخش می‌شود و تلاش‌های میرباقری هنگام ساخت «مسافر ری» را به نمایش می‌گذارد. مجموعه‌ای فاخر که در ژانر تاریخی و مذهبی به نگارش درآمده و داستان آن به قرن سوم هجری مقارن با خلافت عباسی و امامت دهمین پیشوای شیعیان امام هادی (علیه السلام ) بازمی‌گردد.

 Ø¢Ù…یختن درام عاشقانه در بستر وقایع تاریخی هنری است که میرباقری بارها آن را تجربه کرده و از آن سربلند ببرون آمده است. مستند «میر واقعه» که بخشی از آن در اختتامیه چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم به بهانه تجلیل از این هنرمند توانا به تصویرکشیده شد؛ تلاش دارد تا تمامی این ظرافت‌ها را به نمایش درآورد.

علاقه‌مندان می توانند این مستند را ساعت ۲۳ شنبه هجدهم اسفندماه از شبکه نسیم تماشا کنند.

Û²Û´Û±Û²Û´Û±

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *