کارفرمایان نقش موثری در پایداری سازمان تامین اجتماعی دارند

کارفرمایان نقش موثری در پایداری سازمان تامین اجتماعی دارندبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج، عباس نورمحمدی در دیدار با مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز Ú¯Ú†Ø³Ø§Ø±Ø§Ù† Ø§Ø¸Ù‡Ø§Ø± داشت : کارفرمایان از ارکان اصلی توسعه اقتصادی و صنعتی کشور به شمار می روند و به عنوان یکی از شرکای اجتماعی سازمان تامین اجتماعی نقش موثری در پایداری این سازمان ایفا می کنند .

وی افزود : کارفرمایانی که در شرایط سخت اقتصادی سرمایه خود را در جهت رونق تولید و اشتغال هزینه می کنند ، کار بزرگی انجام می دهند و دولت و سازمان تامین اجتماعی وظیفه خود می دانند که در هر شرایطی از آنها حمایت کنند تا فضای مناسب برای تداوم فعالیت آنها فراهم شود .

مدیرکل تامین اجتماعی Ú©Ù‡Ú¯ÛŒÙ„ویه و بویراحمد ØªØ§Ú©ÛŒØ¯ کرد : بدون حمایت از کارفرمایان ، امکان رفع مشکلات وجود ندارد و باید شرایطی فراهم شود که پایداری واحدهای تولیدی حفظ شود .

وی گفت: وظیفه سازمان تامین اجتماعی ، حراست و صیانت از نیروی کار و ایجاد رضایت مندی و امنیت خاطر در جامعه است و اعتماد و اطمینان خاطر کارفرمایان برای این سازمان از اهمیت فراوانی برخوردار است .

نورمحمدی اظهار داشت : منافع تامین اجتماعی و کارفرمایان در یک راستا قرار دارد و پایداری واحدهای تولیدی باعث پایداری سازمان تامین اجتماعی می شود .

وی تسهیل و روان سازی امور بیمه ای به ویژه در ارتباط با کارفرمایان را از برنامه های اصلی سازمان تامین اجتماعی دانست و گفت : در این زمینه اقدامات موثری به ویژه در حوزه خدمات الکترونیکی انجام شده که دریافت لیست و حق بیمه به صورت اینترنتی ، نمایش پرونده مطالباتی ، بازرسی الکترونیک کارگاهی و ابلاغ احکام مطالباتی از جمله این خدمات است .

46

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *