کدخدایی: نباید برخی قصورها در مقابله با سیل را منشا اختلاف قرار دهیم

کدخدایی: نباید برخی قصورها در مقابله با سیل را منشا اختلاف قرار دهیمعباسعلی کدخدایی روز دوشنبه درباره سیل های اخیر و همکاری مردم و مسئولان افزود: مردم در طول 40 سال گذشته در همه صحنه های اجتماعی و سیاسی نشان دادند که پشت به پشت و دست بر دست هم در همه صحنه های کمک و خدمت حضور دارند که باید از آنها تشکر کنیم.
وی با ابراز تاسف از جان باختن تعدادی از هموطنان و خسارات وارده گفت: متاسفانه خسارات زیادی به استان ها، شهرها و روستاهای کشور وارد شد و عده ای هم جان خود را از دست دادند اما بخش دیگر این اتفاق صحنه هایی از شور و علاقه خدمت رسانی مردم و مسئولان را نشان داد.
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه نباید این فرصت ها را از دست بدهیم، افزود: وقتی اتفاقی برای جامعه می افتد، نباید به جای اینکه به همدیگر کمک کنیم و تلاش برای خدمت رسانی بهتر داشته باشیم، به خاطر برخی قصور که اتفاق می افتد آن را منشاء اختلاف قرار دهیم و نسبت به یکدیگر اظهار ناراحتی کنیم.
کدخدایی تاکید کرد: اینها فرصت هایی است که خداوند در اختیار ما قرار می دهد که ما خودمان را نشان دهیم و ببینیم که در جهت خدمت به مردم تا چه اندازه موفق هستیم.
وی گفت: در مجموع از این نظر خوشحالم که همه مردم، نیروهای مسلح، سپاه و دولت همه دست در دست هم دادند و کمک های خوبی انجام شد. اگر چه سیل اخیر حادثه بزرگی بود ولی نشانه شور و شوق و علاقه مردم و مسئولان برای گام برداشتن در جهت خدمت رسانی به یکدیگر بود.
 

17231

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *