کلنگ ساختمان قضایی نیروهای مسلح استان با حضور استاندار البرز بر زمین خورد

کلنگ ساختمان قضایی نیروهای مسلح استان با حضور استاندار البرز بر زمین خورد


کلنگ ساختمان قضایی نیروهای مسلح استان با حضور استاندار البرز بر زمین خورد

استاندار البرز گفت: فارغ از تمامی گویش های سیاسی مصطلح در جامعه، لازمه کار ما اتحاد، مهر، محبت و هم افزایی در استان است که این امر در البرز به وضوح حس می شود.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکتر شهبازی در مراسم کلنگ زنی ساختمان قضایی نیروهای مسلح استان که صبح شنبه با حضور رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح برگزار شد با ابراز خرسندی از حضور در جمع مسئولان و قضات فرهیخته افزود: البرز دارای رنگین کمانی از اقوام مختلف است که به تعبیر مقام معظم رهبری ایران کوچک نامیده می شود.
وی ادامه داد: تنوع اقوام و تراکم بالایی جمعیت در این استان فرصت های بسیاری را رقم زده که کم توجهی به این ظرفیت ها ممکن است منشا تهدید شود.
دکتر شهبازی گفت: فارغ از تمامی گویش های سیاسی مصطلح در جامعه، لازمه کار ما اتحاد، مهر، محبت و هم افزایی در استان البرز است.
وی افزود: پیشبرد اهداف استان در راستای رشد، توسعه، رفاه و آرامش، نیازمند تعامل و هم پوشانی مجموعه خدمتگزاران نظام و دولت است که این امر در البرز به وضوح حس می شود.
استاندار البرز با تاکید بر اینکه باید در گویش، رفتار و قلم خود انصاف، برداری، عدالت و مودت را رعایت کنیم، اضافه کرد: این امر مهم را سرلوحه امور خود قرار داده ایم.
وی گفت: آنچه مشخص است خانواده بزرگ نیروهای مسلح همواره با ملایمت، مقتدر و جدی اقدامات لازم را پیش می برند.
دکتر شهبازی افزود: انتظار می رود ساختمان این مجموعه با کیفیت بالا و ظرف مدت ۱۵ ماه طبق تعهد پیمانکار به بهره برداری برسد و در این رابطه استانداری البرز همراهی لازم را خواهد داشت.
وی عنوان کرد: تسریع در بهره برداری از این ساختمان موجبات آرامش و آسایش مردم را فراهم می کند.
استاندار البرز گفت: فرصت خدمتگزاری محدود است از این رو باید این برهه را مغتنم شمرد و در جهت تحقق اهداف و برنامه های نظام و دولت اقدام کرد.

Û´Û¶

کد خبر 1212826

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *