کی‌روش: هدف و تمرکز ما بازی برابر یمن است

کی‌روش: هدف و تمرکز ما بازی برابر یمن استبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران از طریق اسکایپ روی آنتن زنده برنامه نود آمد و گفت:« باعث افتخار بنده است که امشب در خدمت شما هستیم و در شب کریسمس برای مردم جهان سالی پر از صلح و آرامش خواستارم. با انجام بازی برابر فلسطینمرحله اول اردوی خود را تمام کردیم. در حال حاضر در دوره ای از تفکری عمیق هستیم تا بهترین تصمیم را برای مسابقات پیش رو بگیریم.»

کی روش در ادامه گفت:« کاش این ایده حمایت از تیم ملی بعد از جام جهانی هم از تیم ملی می شد ولی در حال حاضر مطلبی که مهم است این قدم آخر را انجام بدیم. مهم نیست چه حرفهایی زده شده و تنها الان موفقیت در جام ملتها برای ما مهم است و از فردا من و 23 بازیکنم فقط و فقط به جام ملتها فکر می کنیم.»

کی روش در مصاحبه ای که پیشتر گفته بود آرزویمان حضور در نیمه نهایی است و اینکه توقع هواداران قهرمانی در جام ملتها است گفت:« این عواقب طبیعی عملکرد فوق العاده تیم ملی در جام جهانی بوده و واقعا به جا و به حق است و هواداران این توقع را دارند که ما قهرمان شویم و ما هم این توقع را داریم که قهرمان آسیا شویم. جام ملتها تورنمنت سختی برای همه تیم ها است. ما هم مثل همه تیم آرزوی قهرمانی داریم. بازیکنان ما آماده صعود به قله هستند و قدم به قدم با هم به سمت قله حرکت خواهیم کرد و ØªÙ…رکز و هدف حال حاضر ما پیروزی برابر یمن است و بعد از بازی برابر یمن به بازی بعد فکر می کنیم. همه تیم ها به قهرمانی فکر می کنند و ما هم نیم نگاهی به قله داریم ولی در حال حاضر تمرکزمان روی تک تک بازی هاست و نمی خواهیم Ø¨Ø±Ù‚ نوک قله ما را از رسیدن به هدفمان دور کند.»

کی روش درباره اردوی قطر گفت:« اینجا شرایط بسیار عالی است و ما راضی هستیم. وقتی چیزی نداری باید سرت را جلو دیگران پایین بیندازی. حضور ما در قطر به سود تیم ملی بود اما از طرفی هم ما باعث می شویم تا قطر بهتر از قبل برای جام ملتها آماده شود.»

او درباره بازیکنان مصدوم تیم ملی گفت:« فردا بررسی های پزشکی را انجام خواهیم داد و تصمیم می گیریم ولی این را اعتقاد دارم که هر بازیکنی با ما بماند بهترین تلاشش را برای تیم ملی انجام خواهد داد.»

کی روش درباره اعلام لیست تیم ملی گفت:« من فردا با بازیکنان تیمم صحبت خواهم کرد و سپس در روز 26 دسامبر( 5 دی) لیست نهایی Ø±Ø§ به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام خواهیم کرد.»

256 41

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *